• Majstrovstvá Trnavského kraja ŠACH -online

• Dňa 7. 12. 2021 sa uskutočnili   Majstrovstvá Trnavského kraja študentov a študentiek SŠ  v ONLINE šachu. Z našej školy sa zúčastnilo 7 žiakov. Traja z nich - Juraj Černička (III.EA), Michal Richnák (II.MA), Daniel Mitas (II.EA) postúpili do celoslovenského kola.

• Prví v stolnom tenise

• Dňa 27.10.2021 sme sa zúčastnili okresného kola školských majstrovstiev v stolnom tenise dievčat. Naše družstvo v zložení: Lucia Gašparíková, Dominika Demovičová a Karolína Demovičová (všetky zo 4.P), získali 1. miesto v konkurencii škôl SOŠ automobilová a Gymnázium Angely Merici. Postúpili sme do finále okresu. Srdečne blahoželáme!

• Máme majstra Slovenska v karate

• Blahoželáme Timotejovi Vraníkovi (IV.EB), ktorý na celoštátnych majstrovstvách  Slovenska - Memoriál Jiřího Mrhalu 2. dan obsadil I. miesto v  kata. Diplom