• Krajské kolo súťaže ENERSOL

• Dňa 8. 3. 2023 sa na SOŠ elektrotechnickej v Trnave konala súťaž Enersol-SK zameraná na problematiku využívania alternatívnych zdrojov energie, úspor energie, obnoviteľných zdrojov energie a znižovania emisií v doprave. Našu školu reprezentovali  Juraj Murin (IV.EB) s prácou Model automatického ekologického skleníka a Nagy Patrik (IV.EB) s prácou Fotovoltaická elektráreň. Obe práce na umiestnili na prvých miestach v dvoch kategóriách – v tvorivej a hlavnej. Naši študenti nás budú reprezentovať na celoštátnej prehliadke, ktorá sa uskutoční 3. – 5.4.2023 na Strednej odbornej škole podnikania v remeslách a službách v Senici. Blohoželáme a držíme palce aj v celoškolskom kole.

Krajské kolo súťaže ENERSOL - Obrázok 1Krajské kolo súťaže ENERSOL - Obrázok 2

• Celoštátna súťaž Mladých elektronikov Skills Slovakia

• Dňa 18. a 19. 10. 2022 sa žiaci našej školy zúčastnili Celoštátnej súťaže Mladých elektronikov Skills Slovakia, ktorej 4. ročník sa uskutočnil vo vzdelávacom stredisku KIA Gbeľany. Rerezentovali nás žiaci Adam Koleňák /II.EA/ a Adam Laczkó /II.EB/. Adam Koleňák obsadil v súťaži tretie miesto a svoje nie menej kvalitné zručnosti a šikovnosť prejavil aj Adam Laczkó, ktorému ďakujeme za reprezentáciu školy. Gratulujeme k úspechu a veríme, že bude prvým krokom k ďalším úspechom a motiváciou k profesijnému rastu. Držíme palce. foto