Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Mgr. Renáta Olexová OLER Rozvrh
Triedna učiteľka
Triedna učiteľka: III.M
rolexova@zoznam.sk
 
 
Ing. Viola Sittová SITV Rozvrh
Triedna učiteľka
Triedna učiteľka: I.PT
Vedie krúžok: Podnikanie v priemyselnom podniku
sittap@zoznam.sk
 
 
Ing. Ľudovít Šimun SIML Rozvrh
riaditeľ
ludovit.simun@gmail.com
 
 
PhDr. Zdena Zimanová ZIMA Rozvrh
Triedna učiteľka
Triedna učiteľka: II.P
Vedie krúžok: Po francúzsky? Prečo nie?
zdenka3@centrum.sk
 
 
Ing. Magdaléna Gajdulová GAJM Rozvrh
Zástupkyňa riaditeľa
gajdulova@spstt.sk
 
 
Ing. Ľubica Lacková LACL Rozvrh
Zástupkyňa riaditeľa
lubica.lackova@gmail.com
 
 
Ing. Miriam Ambrušová AMBM Rozvrh
Triedna učiteľka: II.T
Vedie krúžok: Grafické práce
mimina.a@centrum.sk
 
 
Ing. Jozef Augustín AUGJ Rozvrh
Triedny učiteľ: III.EB
Vedie krúžok: Informačno - poznávací krúžok
jozefaugustín@orangemail.sk
 
 
Mgr. Daniela Bakošová BAKD Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.T
Vedie krúžok: Ruský jazyk
bakosovadanka@gmail.com
 
 
Mgr. Eva Bareková BARE Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: II.T
evabare@post.sk
 
 
Mgr. Karol Beníček BENK Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: II.EB
benicek.karol@gmail.com
 
 
Mgr. Ján Blštak BLŠJ Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: IV.M
 
 
Mgr. Miroslav Bokor BOKM Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: III.EA
 
 
Mgr. Anna Brestovanská BREA Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.M
Vedie krúžok: Využitie voľného času
brea161@gmail.com
 
 
Ing. Jana Čechovičová CECJ Rozvrh
Triedna učiteľka: III.P
Vedie krúžok: Uplatnenie ek. zákonov v praxi
jana.cechovicova@gmail.com
 
 
Ing. Petr Čmilanský CMIP Rozvrh
Triedny učiteľ: I.PRO
Vedie krúžok: Posiľňovňa
petrcm@gmail.com
 
 
Ing. Alena Francúzová FRAA Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: III.T
Vedie krúžok: Účtovníctvo v praxi
alena.francuzova@gmail.com
 
 
Mgr. Eva Gunišová GUNE Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Viera Hatalová HATV Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: II.M
viera.hatalova@gmail.com
 
 
Mgr. Jana Hlinčíková HLIJ Rozvrh
Triedna učiteľka: I.EA
Vedie krúžok: Nemecký jazyk
 
 
Mgr. Hana Horecká HORA Rozvrh
Triedna učiteľka: III.T
Vedie krúžok: Za umením a kultúrou
hana.horecka@gmail.com
 
 
Ing. Ján Hrčka HRCJ Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: I.PT
janhrcka50@gmail.com
 
 
Ing. Marián Hrozen HROM Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: II.EA
marianh3@gmail.com
 
 
Ing. Karin Chalányová CHAK Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Cvičenia z účtovníctva
kchalany@gmail.com
 
 
Mgr. Beáta Izakovičová IZAB Rozvrh
Triedna učiteľka: I.EB
Vedie krúžok: Spoločensko - športový
beataizakovicova@gmail.com
 
 
PaedDr. Terézia Javorová JAVT Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: III.S
terka.javorova@post.sk
 
 
Ing. Ingrid Juricová JURI Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: I.S
juricovaii@gmail.com
 
 
Mgr. Viera Jurinová JURV Rozvrh
Triedna učiteľka: III.EA
Vedie krúžok: Voľno-časové aktivity
vjurinova@gmail.com
 
 
Ing. Jozef Konečný KONJ Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: IV.EA
Foto Mgr. Marek Koprna KOPM Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: IV.P
marekkoprna123@gmail.com
 
 
Mgr. Martin Kotleba KOTM Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: III.EB
kotlebamartin@gmail.com
 
 
Bohumír Kováč KOVB Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: IV.T
 
 
Ing. Ľubomír Krajčovič KRAL Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: II.SP
 
 
Mgr. Janka Krištienová KRIJ Rozvrh
Triedna učiteľka: II.M
Vedie krúžok: English Drama
kristienova@post.sk
 
 
Ing. Ján Kvasničák KVAJ Rozvrh
Triedny učiteľ: II.EA
Vedie krúžok: Krúžok elektroniky I.
Vedie krúžok: Krúžok elektroniky II.
 
 
Ing. Jana Majchráková MAJJ Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: III.P
lukas1222@gmail.com
 
 
Ing. Mária Medová MEDM Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.EA
Vedie krúžok: Elektrotechnika
medm@gmail.com
 
 
Ing. Elena Melicherčíková MELE Rozvrh
Triedna učiteľka: Fanta
Triedna učiteľka: I.M
Vedie krúžok: Cvičenia z matematiky
elena.melichercikova@gmail.com
 
 
Mgr. Zuzana Murínová MURZ Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.MS
Vedie krúžok: Kultúrno - spoločenský krúžok
murinovaz.skola@gmail.com
 
 
Mgr. Zuzana Oravcová ORAZ Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.EB
Vedie krúžok: ŠIK
KZN@centrum.sk
 
 
Ing. Zuzana Orlická ORLZ Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: I.PRO
zuzka.o@atlas.sk
 
 
Peter Potrok POTP Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: I.M
 
 
Mgr. Tatiana Prochyrová PROT Rozvrh
Triedna učiteľka: II.EB
Vedie krúžok: Spoločensko - vedný
tatiapro@gmail.com
 
 
Ing. Mária Schwarzová SCHM Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: II.P
m.schwarz@centrum.sk
 
 
Mgr. Ružena Silná SILR Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.P
Vedie krúžok: Basketbal
Vedie krúžok: Volejbal
silna1@post.sk
 
 
Ing. Peter Sitta SITP Rozvrh
Triedny učiteľ: III.S
Vedie krúžok: Konštrukčno - grafický
sittap@zoznam.sk
 
 
Ing. Tomáš Sitta SITT Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: III.M
tomassitta@azet.sk
 
 
Ing. Ivo Smahel SMAI Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: IV.MS
Vedie krúžok: Elektronický krúžok
smahelivo@stonline.sk
 
 
Ing. Monika Snopková SNOM Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: IV.EB
 
 
Ing. Patrik Soloninka SOLP Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: I.EA
patrik.soloninka@centrum.sk
 
 
Ing. Xénia Strmenská STRX Rozvrh
Triedna učiteľka: II.SP
Vedie krúžok: KUSPOŠ
xeniastrmenska@gmail.com
 
 
Mgr. Gabriela Šaškovičová SASG Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Beáta Šimorová SIMB Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Podnikanie v CR
simorovab@gmail.com
 
 
Ing. Jozef Truchlý TRUJ Rozvrh
učiteľ
Zástupca v triede: I.EB
 
 
Mgr. Lucia Turzerová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.S
Vedie krúžok: Gramatika s úsmevom
luciaturzer@seznam.cz
Foto Ing. Peter Vadkerti VADP Rozvrh
učiteľ
Vedie krúžok: Arduino a Picaxe
Vedie krúžok: Programovanie
peter.vadkerti@gmail.com

© aScAgenda 2017.0.1049 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 26.06.2017

Voľné miesta na našej škole