•  

          Výsledky krajského kola SOČ 2021/2022

          SOŠ chemická v Hlohovci 1.4.2022

          Odbor

          Meno a priezvisko

          (autor a spoluautor)

          Názov práce

          02

          2. miesto – Timotej Vraník

          POV LED Hodiny

          05

          1. miesto – Sarah Frimmerová

          Rodová výsadba stromov

          09

          1. miesto – Ondrej Petrinec

          Kulisový mechanizmus

           

          3. miesto – Samuel Chalúpka

          Bodová zváračka

          11

          1. miesto – Kristián Da Costa Menezes

          Softvér s automatickou Rubikovou kockou

          14

          1. miesto – Tomáš Majerník

          Elektrotechnická kalkulačka

          15

          3. miesto – Simona Bangová

          Tetovacie štúdio

           

          V dňoch 1. a 2. februára sa uskutočnilo školské kolo SOČ prezenčnou, ale i dištančnou formou. Žiaci súťažili v 9 odboroch, spolu prezentovali 102 súťažných prác.

          Výsledky školského kola SOČ

           
           

          č.odboru: 1 voľný čas

           

          miesto

          trieda

          priezvisko

          meno

          názov témy

          konzultant

           

          1.

          IV.EA

          Vranikovič

          Patrik

          Samoovládacie arduino

          KSIM

           

          2.

          III.MA

          Kšiňan

          Michal

          3D delta tlačiaren

          KSIM

           

          3.

          IV.MB

          Ščíbravý

          Andrej

          Šach v Unity

          ORAZ

           
                       

          č.odboru: 2  fyzika

           

          miesto

          trieda

          priezvisko

          meno

          názov témy

          konzultant

           

          1.

          IV.EB

          Vraník

          Timotej

          POV LED hodiny

          KSIM

           

          č.odboru: 5 životné prostredie, geografia, geológia

           

          miesto

          trieda

          priezvisko

          meno

          názov témy

          konzultant

           

          1.

          IV.P

          Frimmerová

           Sarah

          Rodová výsadba stromov

          CECJ

           

          č.odboru: 8 cestovný ruch

           

          miesto

          trieda

          priezvisko

          meno

          názov témy

          konzultant

           

          1.

          IV.P

          Lukačovič

          Matúš

          Agropenzión M&M

          CECJ

           

          2.

          IV.P

          Danková

          Klaudia

          Chodníkmi po Dobrej Vode

          CECJ

           

          3.

          IV.P

          Ovečková

           Ivana

          Zájazd do Talianska

          CHAK

           

          č.odboru: 9 strojárstvo

           

          miesto

          trieda

          priezvisko

          meno

          názov témy

          konzultant

           

          1.

          IV.MB

          Petrinec

          Ondrej

          Kulisový mechanizmus

          AMBM

           

          2.

          IV.S

          Chalúpka

          Samuel

          Bodová zváračka

          STRX

           

          3.

          IV.MB

          Baranič

          Nino

          Auto s diferenciálom

          KSIM

           
                       

          č.odboru: 11 informatika

           

          miesto

          trieda

          priezvisko

          meno

          názov témy

          konzultant

           

          1.

          IV.MA

          Moravčík

          Matúš

          Komunikačný port pre firmu

          ORAZ

           

          2.

          IV.MB

          Da Costa Menezes

          Kristian

          Softvér s automatizovanou Rubikovou kockou

          ORAZ

           

          3.

          IV.EA

          Šikula

          Matúš

          Počítačová hra - Obesenec

          ORAZ

           

           

           

           

           

           

           

           

          č.odboru: 12 elektrotechnika

           

          miesto

          trieda

          priezvisko

          meno

          názov témy

          konzultant

           

          1.

          IV.EA

          Brunovský

          Adam

          Zosilňovač

          KVAJ

           

          2.

          IV.EA

          Višňovský

          Adrián

          Stabilizovaný laboratórny zdroj

          KVAJ

           

          3.

          IV.EA

          Mondek

          Ján

          Stabilizovaný zdroj napätia

          SMAI

           

          č.odboru: 14 tvorba učebných pomôcok

           

          miesto

          trieda

          priezvisko

          meno

          názov témy

          konzultant

           

          1.

          IV.EB

          Majerník

          Tomáš

          Elektrotechnická kalkulačka

          ORAZ

           

          2.

          IV.S

          Holekši

          Rudolf

          Renovácia motora ako učebnej pomôcky

          SOLP

           

          3.

          IV.EB

          Kurek

          Adam

          LEARNET - www stránka pre výuku počítačových sietí

          ORAZ

           

          č.odboru: 15 ekonomika a riadenie

           

          miesto

          trieda

          priezvisko

          meno

          názov témy

          konzultant

           

          1.

          IV.P

          Moncmanová

           Sára

          Strelecký deň Emel

          CHAK

           

          2.

          IV.P

          Bangová

          Simona

          Tetovacie štúdio

          CHAK

           

          3.

          IV.P

          Gáliková

          Viktória

          Marketing v Decathlone

          CHAK

           

           

           

          číslo odboru

          počet súťažiacich

          1 voľný čas

          6

          2 fyzika

          1

          5 životné prostredie, geografia, geológia

          1

          8 cestovný ruch

          11

           9 strojárstvo

          8

          11 informatika

          8

          12 elektrotechnika

          21

          14 tvorba učebných pomôcok

          27

          15 ekonomika a riadenie

          19

          spolu

          102