• Vitajte na stránkach našej školy
      • Naši študentí prví na ENERSOLE
      • Michal Kavoň (IV.EA) s projektom Automatický solárny tracker obsadil 1. miesto a postupuje do celoslovenského kola. Viktor Gulán (IV.EA) s projektom Rekuperátor s využitím tepelnej stratifikácie v kvapalinách obsadil 1. miesto v tvorivej kategórii a tiež postupuje do celoslovenského kola. (Naši sú so zelenými stužkami)
      • Strojár - inovátor 2024

• 17. 4. 2024
        • V dňoch 9.4. - 10.4.2024 sme sa zúčastnili súťaže "Strojár - inovátor 2024", ktorú organizovala Technická univerzita Košice. Našu školu reprezentovali žiaci M.Odráška (IV.MA), A.Kužela, J.Marcius a M.Sedlák (IV.MB).

Z 22 súťažných prác z celého Slovenska obsadili J.Marcius a M.Sedlák 1. miesto s projektom Návrh a výroba zvona a zvonovej armatúry.

• Strojár - inovátor 2024: Čítať viac
      • Majstrovstvá okresu v stolnom tenise

• 15. 4. 2024
        • V piatok 13.4.2024 sme sa zúčastnili finálového turnaja majstrovstiev okresu v stolnom tenise. Získali sme druhé miesto. Chlapci si poradili s SPŠ stavebnou 3:0 a v druhom zápase podľahli SPŠ dopravnej 3:1. Reprezentovali nás títo chlapci: Filip Krajčovič, Peter Kadlec, Tomáš Šoltés.Chlapcom za pekné druhé miesto blahoželáme!!!

• Majstrovstvá okresu v stolnom tenise: Čítať viac
      • Deň narcisov 2024

• Milí rodičia a priatelia našej školy,

Liga proti rakovine pomáha na Slovensku onkologickým pacientom a ich blízkym už 34 rokov aj vďaka známej zbierke Deň narcisov, ktorá sa bude konať i prostredníctvom dobrovoľníkov z našej školy už tento štvrtok - 18. apríla. V tento deň, pripnutím kvietku narcisu, môžeme vyjadriť spolupatričnosť onkologickým pacientom a dobrovoľne ich finančne podporiť. Viac

• Deň narcisov 2024 : Čítať viac
      • V SÚŤAŽI ENERSOL-SK NAJLEPŠÍ NA SLOVENSKU

• 12. 4. 2024
        • Aj v celoštátnom kole sme najlepší z najlepších. Hravo sme porazili súperov z celého Slovenska a oba naše projekty získali fantastické umiestnenie: v hlavnej kategórii obsadil Michal KAVOŇ (IV.EA) zlatú priečku a v tvorivej kategórii obsadil Viktor GULÁN (IV.EA) striebornú priečku. Do medzinárodného kola v Brne, do ktorého postupuje celkovo 6 najlepších súťažných prác zo Slovenska, sú dva projekty naše! Blahoželáme k obrovskému úspechu a naďalej držíme palce! foto

• V SÚŤAŽI ENERSOL-SK NAJLEPŠÍ NA SLOVENSKU : Čítať viac
      • Veľkonočný pozdrav

• 29. 3. 2024
        • Zamestnanci Strednej priemyselnej školy technickej prajú študentom, rodičom a všetkým priaznivcom školy milostiplné, radostné a požehnané Veľkonočné sviatky. Nech váš dom je plný pokoja, stôl hýri hojnosťou a srdcia blízkych sú naplnené láskou a porozumením.

• Veľkonočný pozdrav: Čítať viac
      • Oznam o rodičovskom združení  dňa 16.4.2024
        • Oznam o rodičovskom združení dňa 16.4.2024

• 26. 3. 2024
        • Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že 16. 4.2024 /utorok/ o 17,00 hod. sa v našej škole uskutočnia triedne rodičovské združenia.

• 25. 3. 2024
        • V piatok 22.03.2024 sme žali úspechy na krajskom kole SOČ. Do súťaže bolo zapojených 18 projektov, z toho 10 z nich získalo ocenenia na popredných miestach. Získali sme 2x prvé miesto, 3x druhé miesto a 5x tretie miesto. Zoznam všetkých ocenených prác nájdete v prílohe. Všetkým súťažiacim srdečne blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu školy a postupujúcim držíme palce na celoslovenskom kole. Výsledková listina

• Žali sme úspechy na krajskom kole SOČ: Čítať viac
      • Turnaj v stolnom tenise

• 22. 3. 2024
        • 21.3.2024 sa naši stolný tenisti zúčastnili turnaja na Športovom gymnáziu. Získali 1. miesto a postupujú do ďalšieho kola. Postupne si poradili s domácim Športovým gymkom 3:0, s SOŠ PaSV 3:0 a s GOS-sk 3:1.Reprezentovali nás: Filip Krajčovič 4.EA, Peter Kadlec 2.S a Lukas Dekan 1.EA. Blahoželáme a ďakujeme!!! foto

• Turnaj v stolnom tenise: Čítať viac
      • Celoštátne kolo súťaže ZENIT v strojárstve

• 21. 3. 2024
        • V dňoch 18. – 21.3.2024 sa na SOŠ elektrotechnickej v Banskej Bystrici uskutočnilo Celoštátne kolo súťaže ZENIT v strojárstve, na ktorom nás reprezentovali: Michal Váry ( III. S), Filip Pavlík ( IV. S) a Maximilián Švasta ( III. S), ktorý obsadil 4. miesto. Za vzornú reprezentáciu ďakujeme a blahoželáme k dosiahnutému úspechu.

• Celoštátne kolo súťaže ZENIT v strojárstve: Čítať viac